serzigzagser (serzigzagser) wrote,
serzigzagser
serzigzagser

До севастопольців приходить прозріння: Україна робила для міста набагато більше ніж окупанти

Оригинал взят у agrabovska в До севастопольців приходить прозріння: Україна робила для міста набагато більше ніж окупанти


Незалежні кримські ЗМІ визнають: початок третього року окупації переконливо доводить, жодної користі півострову вторгнення Росії не принесло. Сайт "Новости Севастополя", наприклад, нагадує місцевим мешканцям, що було зроблено для міста в останні роки при українській владі, і на що спромоглись московські намісники. За два з половиною роки (до трагічних подій так званої російської весни 2014 року), що Володимир Яцуба займав посаду керівника міської адміністрації, в Севастополі було відремонтовано та побудовано стільки нових доріг і дорожніх розв'язок, що зараз це здається просто фантастикою, пише видання "Досить згадати, що ділянка Ялтинської траси в районі повороту на Балаклаву була свого часу одним з найбільш аварійно небезпечних, ДТП тут відбувалися із завидною періодичністю. Коли була побудована дворівнева розв'язка, це повністю вирішило проблему.

"Також можна згадати побудовану при Яцубі дворівневу розв'язку в районі 7 км Балаклавського шосе, дорогу від 5 км на Максимку, що зв'язала два району Севастополя, дорожнє кільце в районі Сапун-гори, дорожнє кільце на в'їзді в місто з боку проспекту Перемоги, реконструкцію і розширення автомобільного моста в районі залізно-дорожнього вокзалу. Була розроблена проектна документація та розпочато будівництво дорожньої розв'язки в районі вулиці Хрустальова - Очеретяного шосе", - нагадує севастопольський сайт мешканцям міста.


Детільніше тут
Долучайся до нас в соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!

Tags: Крымнаш, Намкрыш
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments